تبلیغات
آخرین اخبار از جهان فوتبال - نقل و انتقالات جدید در فوتبال اروپا...
 
آخرین اخبار از جهان فوتبال
پابه توپ ::: آخرین اخبار از جهان فوتبال :: http://pabetoop.mihanblog.com ::

آخرین اخبار از جهان فوتبال::

رم از خرید استكلنبرگ منصرف شد !
به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، رمی‌ها برای جذب مارتن استکلنبرگ 7 میلیون یورو پیشنهاد کرده بودند و امیدوار بودند بتوانند وی را به المپیکو بیاورند تا خیالشان بابت دروازه‌بانی راحت شود اما سران آژاکس برای صادر کردن رضایت‌نامه دروزاه‌بان شماره یک خود 10 میلیون از رمی‌ها خواستند که این مبلغ، پایتخت‌نشین‌ها را از جذب دروازه‌بان هلندی آژاکس منصرف کرد.

رمی‌ها تصور می‌کردند سران آژاکس برای انتقال مارتن سخت‌گیری نمی‌کنند زیرا تنها یک سال از قرارداد این دروازه‌بان با تیمش باقی مانده ولی این طور نشد. با این رقم ممکن است انتقال استکلنبرگ هرگز انجام نشود.

جالوروسی همچنین برای امضای قرارداد با امیلیانو ویویانو نیز تلاش می‌کرد که این دروازه‌بان هم به اینترمیلان پیوست.


مایكون در اینتر می ماند:
مدیر برنامه های مدافع برزیلی اینتر اعلام کرد این بازیکن با وجود پیشنهادهای باشگاه اسپانیایی در سن سیرو خواهد ماند.

روبرتو کالندا مدیر برنامه های مایکون با وجود پیشنهاد و شایعات پیوستنش به رئال به قراردادش با اینتر وفادار خواهد ماند در جوزپه مه آتزا می ماند.
رئال سال گذشته نیز به دنبال جذب مایکون بود اما پیشنهاد 35 میلیون یورویی آنها در نهایت به جایی نرسید و مایکون در اینتر ماند.
اکنون با توجه به اینکه قرارداد مایکون تابستان آینده با اینتر به اتمام می رسد به نظر می رسد مسئولان باشگاه ایتالیایی برای اینکه او را سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از دست ندهند ترجیح می دهند تابستان امسال او را بفروشند.
کالندا در گفتگو با روزنامه کوریره دلواسپورت می گوید :" مذاکره ای با باشگاه های دیگر انجام نداده ایم. مایکون با اینتر قرارداد دارد و در این تیم می ماند."
شرایط در مورد آینده این بازیکن کمی مبهم به نظر می رسد چرا که آنتونیو کالیندو که او هم مدعی است مدیر برنامه های مایکون است دوشنبه اعلام کرد مذاکره با رئال مادرید در حال انجام است.

مایکون هم اکنون در اردوی تیم ملی برزیل برای حضور در رقابتهای کوپا آمه ریکا حضور دارد.


مدیر برنامه های اسین: ویلاس بواس قصد ندارد مایکل را بفروشد.
این در حالی است که بعد از انتخاب سرمربی جدید آبی ها، شایعاتی در مورد جدایی این ستاره غنایی به گوش می رسد.
اودر گفتگو با خبرنگاران گفت:" حتی یک درصد هم احتمال ندارد اسین در تابستان چلسی را ترک کند. این درست نیست که ویلاس بواس می خواهد او را بفروشد.
در واقع سرمربی جدید اسین را خیلی خوب می شناسد و پیش از این با او کار کرده و می داند که مایکل چه کارهایی می تواند برای باشگاه انجام دهد.
مایکل نیز روی ماندن در باشگاه تمرکز کرده است زیرا رابطه بسیار خوبی با هواداران، سرمربی جدید و مالک باشگاه دارد. او جایی نمی رود."
اسین در سال 2005 با انتقالی 24 میلیون پوندی از لیون به چلسی پیوست، زمانی که ویلاس بواس کمک مورینیو در استمفوردبریج بود.


مسی: در بارسا از فوتبال خداحافظی می کنم!

ستاره آرژانتینی بارسا تاکید کرد تنها در صورتی از بارسا جدا می شود که بخواهد از فوتبال خداحافظی کند.

یونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، تاکید کرد تنها در صورتی از بارسا جدا می شود که بخواهد از فوتبال خداحافظی کند.

مسی که در حال حاضر در آرژانتین به سر می برد و خود را برای رقابت های کوپا آمریکا آماده می کند، در پاسخ به این سوال که در چه صورتی بارسا را ترک خواهد کرد، به خبرنگاران گفت:" در صورتی که بارسا را ترک کنم، به آرژانتین برمی گردم و از فوتبال خداحافظی می کنم. هرگز به این فکر نمی کنم که به تیم دیگری بروم. در بارسا خوشحال و راضی هستم، همه چیز خوب است و وقتی فوتبالم تمام شود، به آرژانتین برمی گردم."

او همچنین در مورد رقابت های پیش روی کوپا آمریکا گفت:" آرژانتین یکی از مدعیان قهرمانی است و ما برای رسیدن به آن می جنگیم. من همیشه برای قهرمانی ارژانتین تلاش خواهم کرد اما همه چیز به مسی بستگی ندارد. 11 بازیکن در زمین حضور دارند و من هرگز نمی توانم به تنهایی در دیداری پیروز شوم."


داوید دخه آ حضور در باشگاه منچستریونایتد را تایید کرد:
او که چند روز پیش با تیم زیر 21 ساله های اسپانیا قهرمان اروپا شد، روز گذشته در تست پزشکی باشگاه انگلیسی شرکت کرد.
داوید دخه آ، دروازه بان اتلتیکو مادرید، امروز تایید کرد که از باشگاه منچستریونایتد که به دنبال جانشینی برای فن در سار است، پیشنهاد دریافت کرده است.

 او که چند روز پیش با تیم زیر 21 ساله های اسپانیا قهرمان اروپا شد، روز گذشته در تست پزشکی باشگاه انگلیسی شرکت کرد.

 او در صفحه توئیترش نوشت:" باشگاه منچستریونایتد از من و خانواده ام دعوت کرد تا این باشگاه و شهر منچستر را ببنیم و پیشنهادی نیز برای خرید من ارائه داد."

 این در حالی است که سر الکس فرگوسن ماه گذشته گفته بود:" ما بر روی انتقال دخه آ کار می کنیم. ما به این نتیجه رسیدیم که او دروازه بانی است که باید به دنبالش باشیم.

 او دروازه بان جوانی است و می تواند جاشین فوق العاده ای برای فن در سار باشد.

دو گی 20 ساله که بتازگی با تیم فوتبال زیر 21 سال اسپانیا به عنوان قهرمانی اروپا دست پیدا کرده، قرار است جایگزین ادوین فن درسار در اولدترافورد شود.

 این دروازه بان روز دوشنبه در بیمارستان "بریج واتر" شهر منچستر حضور پیدا کرد تا برای پیوستن به شیاطین سرخ در آزمون پزشکی حضور پیدا کند. پیش از این عنوان شده بود که منچستریونایتد و آتلتیکومادرید بر سر انتقال 18 میلیون پوندی این دروازه بان با یکدیگر به توافق رسیده اند.

بر پایه گزارش اسکای اسپورتس، تیم فوتبال منچستریونایتد در رقابت های لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد اما در دیدار پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونای اسپانیا تن به شکست داد.

 در حالی که پل اسکولز و فیل نویل خداحافظی خود را از فوتبال اعلام کرده اند، منچستریونایتد به دنبال نیروهای تازه نفس است و تا بدین لحظه با اشلی یانگ از آستون ویلا و فیل جونز از بلکبرن به توافق رسیده است.


دنیلسون ،  هافبک آرسنال جایگزین پیرلو می‌شود!
 باشگاه میلان ایتالیا در راستای جوان‌گرایی در این تیم قصد دارد بازیکن جوان آرسنال را به خدمت بگیرد.
به نقل از کوریره دلو اسپورت، آرسن ونگر سرمربی آرسنال نیز از پیشنهاد میلانی‌ها استقبال کرده و تا حدودی با انتقال وی به سن سیرو موافق است.

 آدریانو گالیانی نایب رئیس میلان نیز علاقمند به شیوه بازی دنیلسون است و ابراز امیدواری کرده بتوانند تا پایان هفته این برزیلی جوان را به جمع روسونری‌ها اضافه کند.

 ماسیمیلیانو آلگری سرمربی میلان نیز معتقد است با جذب دنیلسون می‌توانند تا حدی جای خالی آندره پیرلو را پر کند که به تازگی راهی یوونتوس شده است.

 دنیلسون پیش از پیوستن به آرسنال در سائو پائولو حضور داشت و در آرسنال نیز در 96 بازی توانسته 6 گل برای توپچی‌ها به ثمر برساند.


لمان: به دروازه‌ آرسنال برنمی‌گردم
دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان تصمیمی برای بازگشت به دروازه آرسنال ندارد.
ینس لمان که روز گذشته انتقالش به شالکه در سن 41 سالگی منتفی شد، شایعات رواج‌یافته مبنی بر ادامه فعالیت نزد آرسنالی‌ها را تکذیب کرد.
وی گفت: تصمیمی برای ادامه همکاری با آرسنال ندارم. من فصل قبل در یک مقطع احساس کردم می‌توانم  به تیم سابقم کمک کنم، پس بازنشستگی را فراموش کرده‌ام و به یاری آمدم.
 او ادامه داد: باور دارم برای فصل بعد آرسنال با وجود دروازه‌بانانی غیر از من برنامه‌ریزی خواهد کرد. پس به گذراندن دوره مربیگری ادامه خواهم داد.
 لمان در جام‌جهانی 2006 از سنگر تیم کشورش محافظت کرد. او که سابقه بازی در دهه اخیر در آرسنال را داشت،‌ تابستان سال گذشته اعلام بازنشستگی کرد، ولی زمستان وقتی متوجه شد لندنی‌ها با بحران شدید دروازه‌بانی مواجه شده‌اند، حاضر شد باردیگر به طور موقت به تیم کمک کند.


هزینه 60 میلیون پوندی آبراموویچ برای شكار دو بازیكن تاتنهام

رومن آبراموویچ، مالک ثروتمند چلسی به دنبال ابراز علاقه بواس به جذب مودریچ و گرت بیل حاضر است، 60 میلیون پوند پرداخت کند.

 به نوشته روزنامه‌های انگلیسی، رومن آبراموویچ برای شکار لوکا مودریچ و گرت بیل دو بازیکن تاثیرگذار تاتنهام حاضر است، 60 میلیون پوند هزینه کند.

 ویاس بواس، سرمربی جدید چلسی نسبت به جذب این دو ستاره تاتنهام ابراز علاقه کرده و می‌خواهد به گونه‌ای با فرانک لمپارد و دیدیه دروگبا ونیکولا آنلکا قطع همکاری کند.

 مودریچ ستاره کروات تاتنها پیشتر نسبت به ترک تاتنهام و پیوستن به چلسی ابراز علاقه نشان داد. این در حالی است که که گرت بیل ولزی اعلام کرد چنانچه مودریچ وایت‌هارت لین را ترک کند او نیز غزل جدایی سر خواهد داد.

 سرمربی جدید چلسی برای پایین آوردن میانگین سنی چلسی در فصل آینده در پی آن است که طرحی نو در افکند آن چنان که بازیکنان جوان جدیدی را استخدام کند و در همان حال با بازیکنان پا به سن گذاشته این تیم همچون دروگبا و آنلکا و لمپارد قطع همکاری کند. او پیشتر هم از مسئولان چلسی خواست که برای زوج تورس در فصل آینده، فالکائو کلمبیایی را از پورتو به خدمت گیرند.


مورینیو در پی دروگبای جدید ساحل عاج:
سرمربی پرتغالی رئال مادرید در راستای تقویت خط حمله و جوان ساختن تیمش قصد دارد، مهاجم 16 ساله تیم ملی نوجوانان ساحل عاج را به برنابئو بیاورد.
به نوشته روزنامه «آس» اسپانیا نمایش درخشان و خیره کننده سلیمان کولیبالی، مهاجم 16 ساله ساحل عاج در جام جهانی نوجوان مکزیک، تحسین ژوزه مورینیو را به دنبال داشت و آوردن او را به جمع کهکشانی‌ها از اولویت های خود قرار داد .

 این مهاجم جوان ساحل عاجی در سه بازی که در این مسابقات انجام داد هشت گل به ثمر رساند؛ یک گل در دیدار با استرالیا، سه گل در رویارویی با برزیل و 4 گل در مصاف با دانمارک.

 کولیبالی فوتبال خود را در اروپا در لیگ‌های پایین ایتالیا شروع کرد. در سال 2011 باشگاه سیه‌نا او را خرید و اکنون عضو این تیم ایتالیایی است .

 این مهاجم جوان در پست مهاجم نوک بازی می‌کند و بسیاری معتقدند که دروگبای جدید فوتبال ساحل عاج است.


چلسی زوج تورس را می‌خواهد!
باشگاه چلسی انگلستان در نظر دارد داوید ویا را با 30 میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گیرد.
به نوشته روزنامه «ال موندو دیپورتیوو» اسپانیا، باشگاه چلسی انگلیس برای تقویت خط حمله خود در فصل آینده پیشنهاد 30 میلیونی یورویی را برای جذب داوید ویا به بارسلونا ارائه کرده است.

 با وجود این که ویا در 34 بازی که در فصل گذشته برای آبی ـ اناری‌ها انجام داد 18 گل به ثمر رساند، اما بارسلونا در پی آن است که برای حضور پر رنگ‌تر در فصل آینده و دفاع از عنوان‌های قهرمانی خود، یک مهاجم طراز اول را به خدمت گیرد که بیشتر گمانه‌زنی‌ها در رابطه با سانچس شیلیایی و جوزپه روسی ایتالیایی است.

 به نوشته این روزنامه اسپانیایی انتقال ویا به استمفورد بریچ بعید به نظر می‌رسد، به ویژه‌ این که خود بازیکن به ماندن در بارسلونا اصرار دارد و بارها اعلام کرده است که دوست دارد در بارسلونا از جهان فوتبال خداحافظی کند.


مسی: بارسا را فقط هنگام بازگشت به آرژانتین ترك می‌كنم
مهاجم آرژانتینی بارسلونا اسپانیا در پاسخ به خبرنگاری که از احتمال انتقال وی به رئال مادرید سوال کرد، گفت: بارسا را فقط هنگام بازگشت به آرژانتین ترک می‌کنم.
لیونل مسی که برای درخشش در کوپا آمریکا در اردوی تیم ملی کشورش به سر می‌برد، تصریح کرد: هرگز خیال ترک بارسلونا را نداشته و ندارم، آنقدر برای ماندن در بارسلونا مصمم هستم که حتی شایعه پردازان در رسانه‌ها نیز هرگز این ریسک را نمی‌کنند تا بخواهند مرا بر سر دو راهی انتخاب قرار دهند.

 وی ادامه داد: فقط در یک حالت از بارسلونا می‌روم و آن هنگامی است که بخواهم به کشورم باز گردم و در زادگاه خود به فوتبالم ادامه دهم. مطمئن باشید که احتمال رفتن به مادرید زیر صفر است.


رینا: لیورپول را ترك نخواهم كرد!
خوزه رینا گفت، به کار در لیورپول ادامه خواهد داد و به اسپانیا بر نخواهد گشت.

سنگربان اسپانیایی لیورپول گمانه زنی‌های اخیر در رابطه با انتقال او به اتلتیکو مادرید اسپانیا را رد کرد و افزود: در لیورپول خواهم ماند.

باشگاه اتلتیکو مادرید در آستانه جدایی دخیا و پیوستنش به منچستریونایتد انگلیس، در اندیشه جایگزینی مناسب برای وی است.

رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر نوشتند: به دنبال خبر پیوستن دخیا به جمع شیاطین سرخ، رینا به اسپانیا برخواهد گشت و جایگزین وی خواهد شد.

دروازه‌بان اسپانیایی لیورپول در گفت و گو‌ با یک روزنامه اسپانیایی گفت: می دانم که اتلتیکو مادرید به دنبال جایگزینی برای دخیا است، اما من لیورپول را ترک نخواهم کرد، با این تیم تا پنج سال دیگر قرارداد دارم. در اینجا بسیار احساس راحتی می‌کنم.


دو سانتوس: از تاتنهام می‌روم!
ستاره مکزیکی از ترک تاتنهام و بازگشت به اسپانیا خبر داد.
جیوانی دوسانتوس، ستاره مکزیکی تاتنهام انگلیس تاکید کرد: چندین پیشنهاد از باشگاه‌های اسپانیایی دارم و مطمئنا با هر قیمتی که شده است، در فصل آینده تاتنهام را ترک خواهم کرد.

دو سانتوس 22 ساله در سال 2008 در ازای 5.3 میلیون پوند از باشگاه بارسلونا اسپانیا به تاتنهام آمد، اما فرصت بازی کردن در این تیم را نیافت و به صورت قرضی به ابسویچ تاون و سپس گالاتاسرای ترکیه منتقل شد.

 این بازیکن جوان مکزیکی در فصل گذشته به صورت قرضی به راسینگ سانتاندر پیوست و نمایش خوبی را در این تیم داشت و منجر به پیشنهاد باشگاه‌های سویا و رئال ساراگوسا به او شد که ابراز علاقه وی را به دنبال داشت.

دو سانتوس در گفت و گو‌ با روزنامه «آس» اسپانیا گفت: نمی دانم در آینده چه اتفاقی برایم می افتد. خدا را شکر می‌کنم، چرا که همه چیز برایم به خوبی پیش می‌رود و چندین پیشنهاد دارم. اما منتظر بهترین پیشنهاد خواهم بود.


نظر یادتون نره!


نوع مطلب : نقل و انتقالات، اخـبـار آرســنــال، اخبار منچستر یونایتد، اخبار چلسی، اخبار بارسلونا، اخبار لیورپول، اخبار رئال مادرید، اخبار آ.ث میلان، اخبار اینتر میلان، پریمر لیگ انگلیس، لالیگا اسپانیا، سری آ . ایتالیا، بوندسلیگای آلـمـان، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


با سلام خدمت دوستان محترم.
1- این وبلاگ آماده هر گونه همکاری با سایر وب های ورزشی و فوتبالی می باشد.
2- شما می توانید در سیستم نظرسنجی این وبلاگ شركت نموده و از نظرات یكدیگر آگاه شوید.
3- امیدوارم كه از دوستان همیشگی اینجا شوید.
4- نظرات زیبای شما به كار من امید میده ، من رو از نظرات خوبتون محروم نكنید!
با تشکر...
مدیر وبلاگ : یار دوازدهم
آخرین خبرها

جستجو در خبرها


 
 
 
لینك باكس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس
mouse code|mouse code

كد ماوس