تبلیغات
آخرین اخبار از جهان فوتبال - مصاحبه با مورینیو قبل از ال-کلاسیکو سوپرکاپ اول
 
آخرین اخبار از جهان فوتبال
پابه توپ ::: آخرین اخبار از جهان فوتبال :: http://pabetoop.mihanblog.com ::
آخرین اخبار از جهان فوتبال::
مورینیو سرانجام پس از پنج ماه با چهره ای آرام با رسانه های اسپانیایی روبرو شد.او پیش از دیدار با بارسلونا پیامی شفاف به حریفان داد و گفت: هیچ کس نمی تواند مرا خاموش کند.
به گزارش آسوشیتدپرس، این نخستین نشست خبری سرمربی پرتغالی در اسپانیا پس از شکست سه بر دو از رئال زاراگوزا بود و متعاقب آن رئال مادرید دو بر صفر به بارسلونا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باخت.
pabetoop.mihanblog.com

پس از آن مورینیو مدعی شد که پیروزی های بارسلونا در سایه حمایت و جانبداری اتحادیه فوتبال اروپا یوفا محقق شده است.
هنگامی که از او سوال شد از تمامی این ماجرا چه آموخته است، نشان داد همان مورینیوی همیشگی است. او پاسخ داد: آموختم که نمی توان حقیقت را گفت.
او حاضر نشد به پرسشهایی پاسخ دهد که دیدگاهش را درباره بارسلونا جویا می شد، مثلا اینکه آیا فکر نمی کند بارسلونا بهترین تیم تاریخ فوتبال است؟
وی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، جایی که 57 هزار هوادار رئال مادرید آمده بودند تا نخستین جلسه تمرین تیم خود را پس از تعطیلات تابستانی ببینند به خبرنگاران گفت: درباره بارسلونا صحبت نمی کنم ، فقط درباره تیم خودم حرف می زنم.
خبرنگاران که از سکوت و آرامش مورینیو چندان استقبال نمی کردند برای تغییر فضای نشست خبری از او درباره لیگ قهرمانان اروپا پرسیدند که او همچنان به سبب محرومیت از سوی یوفا بخشی از آن را از دست خواهد داد.
مورینیو دراین باره گفت: نمی خواهم درباره لیگ قهرمانان و مجازاتم صحبت کنم.
او در عین حال از اینکه یوفا مجازاتش را کاهش داده استقبال کرد و گفت: من در طول دوران حرفه ای خود پیروزی های مهمی بدست آورده ام ولی این که سازمانی مانند یوفا که نه طبیعی است و نه دمکراتیک، محرومیت من را کاهش دهد؛ یک دستاورد شگرف محسوب می شود، دستاوردی واقعا بزرگ و شگرف.
سرمربی رئال مادرید افزود: اگر آنها موقعیت نامناسبی داشتند محرومیت من را کاهش نمی دادند . به همین خاطر کاهش محرومیت برای من یک پیروزی بزرگ است. در عین حال تا زمانی که محروم هستم درباره لیگ قهرمانان اروپا حرفی نخواهم زد.
یوفا در پاسخ به درخواست تجدیدنظر باشگاه رئال مادرید در محرومیت پنج جلسه ای مورینیو ، دو جلسه از پنج جلسه محرومیت را به مدت سه سال به حالت تعلیق درآورد. او یک جلسه از این محرومیت را در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سپری کرد و تیم او از دور رقابت ها حذف شد.
سرمربی رئال مادرید از تیم خود ابراز رضایت کرد؛ هرچند که هیچ چهره بزرگی در قراردادهای امسال تابستان این باشگاه دیده نمی شود.
مورینیو درباره دیدار با بارسلونا در سوپرجام و اینکه آیا این دیدار آزمونی برای توانایی تیمش در غلبه بر باشگاه کاتالان نخواهد بود؛ گفت: به نظر من این یک تورنمنت جداگانه است و چندان به آنچه که در آینده انجام می دهیم ربطی ندارد. به اینترمیلان نگاه کنید، ما سوپرجام را از دست دادیم ولی سه جام پی در پی را تصاحب کردیم. این مهمترین و در عین حال کم اهمیت ترین تورنمنت فصل است.
سرمربی رئال مادرید به طور صریح به این سوال که آیا ساختار تیم پس از برکناری خورخه والدانو و نقش جدید اودر باشگاه تغییر کرده، پاسخ نداد.
وی گفت: ما ساختاری داریم و باید آن را در جهت پیشرفت هدایت کنیم. این بدان معنا نیست که گاهی تمرین کنیم و گاهی هم بخوابیم. می دانیم کجا می خواهیم برویم. از ساختار جدید راضی هستیم و کارایی آن را در عمل نشان می دهیم.
مورینیو افزود: از رئیس باشگاه گرفته تا مدیر کل و رده های پایین چون من و زیدان همه به سختی کار می کنیم و از وضعیت راضی هستیم.
نوع مطلب : اخبار رئال مادرید، اخبار بارسلونا، مصاحبه ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


با سلام خدمت دوستان محترم.
1- این وبلاگ آماده هر گونه همکاری با سایر وب های ورزشی و فوتبالی می باشد.
2- شما می توانید در سیستم نظرسنجی این وبلاگ شركت نموده و از نظرات یكدیگر آگاه شوید.
3- امیدوارم كه از دوستان همیشگی اینجا شوید.
4- نظرات زیبای شما به كار من امید میده ، من رو از نظرات خوبتون محروم نكنید!
با تشکر...
مدیر وبلاگ : یار دوازدهم
آخرین خبرها

جستجو در خبرها


 
 
 
لینك باكس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس
mouse code|mouse code

كد ماوس